XXXV Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Sporcie Pożarniczym

PL - pożarnicze ćwiczenie bojowe

Wróć
Jednostka Skład drużyny Bieg 1 Bieg 2 Zaliczony czas Miejsce
woj. pomorskie

Damian Wenta (W)

Damian Wenta (K)

Radosław Cyrson

Radosław Stenka

Bartłomiej Kandybowicz

Andrzej Cyrson

Sebastian Staroszczyk

00:25:62 00:27:82 00:25:62 1
woj. warmińsko-mazurskie

Przemysław Żydaczek

Przemysław Kierzenkowski

Krystian Masalski

Patryk Grzechowiak

Wojciech Melnik

Piotr Słapiński

Paweł Jędrzejewski

10:00:00 00:25:91 00:25:91 2
woj. dolnośląskie

Piotr Kleczaj

Łukasz Samiło

Robert Szecel

Konrad Abram

Mateusz Pituch

Roman Mirek

Rafał Szklarz

00:28:87 00:26:18 00:26:18 3
woj. podkarpackie

Adam Kochanowicz

Grzegorz Olejarz

Rafał Bal

Wojciech Haduch

Dariusz Liput

Marcin Łojek

Damian Szumowicz

00:37:25 00:26:67 00:26:67 4
woj. łódzkie

Konrad Majewski

Piotr Kałuża

Paweł Kaszuba

Marcin Szymański

Arkadiusz Wiktorowicz

Maciej Strąk

Marcin Filipczak

00:26:83 10:00:00 00:26:83 5
woj. kujawsko-pomorskie

Maksymilian Piątkowski

Grzegorz Arczyński

Michał Erdmański

Łukasz Grabowski

Piotr Gross

Krzysztof Bąk

Przemysław Kozłowski

00:30:27 00:27:33 00:27:33 6
woj. małopolskie

Marek Murzyn

Mikołaj Włudyka

Marcin Jurkiewicz

Szymon Dziedzic

Marcin Gurgul

Mateusz Jurkiewicz

Bartłomiej Siepietowski

00:33:82 00:28:47 00:28:47 7
woj. świętokrzyskie

Wojciech Kunys

Dawid Kowalik

Łukasz Orczyk

Łukasz Bielecki

Przemysław Gad

Tomasz Lis

Karol Błaszczyk

00:28:88 00:32:81 00:28:88 8
woj. opolskie

Mateusz Brzoza

Rafał Bernat

Wiktor Rafał

Krzysztof Zyga

Adrian Lesch

Bartosz Włoch

Grzegorz Ścisły

00:29:54 00:44:75 00:29:54 9
woj. mazowieckie

Paweł Żylak

Mateusz Bańkowski

Dawid Kacperski

Mateusz Daniluk

Sławomir Skibiński

Jacek Bierkat

Albert Krupa

00:30:87 00:29:77 00:29:77 10
woj. lubelskie

Marcin Adamczyk

Paweł Ligaj

Ireneusz Czwórnóg

Patryk Mirończuk

Łukasz Jacak

Błażej Omański

Rafał Żulewski

10:00:00 00:29:77 00:29:77 11
woj. wielkopolskie

Daniel Więckowski

Andrzej Bartoszewski

Rafał Przybyła

Kamil Filipczak

Piotr Foremski

Krzysztof Gajewski

Maciej Dajczak

10:00:00 00:29:89 00:29:89 12
woj. podlaskie

Przemysław Siergiej

Mariusz Lange

Piotr Wyszyński

Szymon Sienkiewicz

Tomasz Jaroć

Tomasz Kulczewski

Karol Kobus

00:35:73 00:30:63 00:30:63 13
woj. zachodniopomorskie

Miłosz Bartłomiej

Marcin Kisiel

Łukasz Góralski

Szymon Piskorz

Tomasz Pasternak

Bartosz Hadryś

Mariusz Dembowy

00:43:06 00:32:09 00:32:09 14
woj. śląskie

Szymon Marek

Michał Kozieł

Marek Kos

Tomasz Pilch

Hubert Skurka

Mirosław Stabla

Damian Flak

00:42:06 00:32:15 00:32:15 15
SA PSP Poznań

Jakub Stafiej

Rafał Raszewski

Patryk Żebrowski

Marek Nosal

Marcin Milian

Dawid Sztyrak

Przemysław Drążek

00:32:51 10:00:00 00:32:51 16
SGSP

Bartłomiej Żyłka

Tomasz Grabowski

Arkadiusz Jurczak

Rafał Decewicz

Piotr Ratajczak

Kamil Padusiński

Adrian Sroka

10:00:00 00:35:04 00:35:04 17
SA PSP Kraków

Jarosław Jarosz

Karol Lignowski Karol

Kamil Podraza

Kamil Cebula

Michał Błędowski

Damian Prugar

Sebastian Jakubiak

01:05:43 00:35:99 00:35:99 18
CS PSP Częstochowa

Mariusz Bochen

Karol Kępowicz

Bartosz Kulik

Jarosław Stefaniak

Przemysław Maciąga

Piotr Jasiński

Kacper Konopka

10:00:00 00:41:72 00:41:72 19
woj. lubuskie

Łukasz Bekisz

Adam Kłysz

Arkadiusz Brzechwa

Michał Wianecki

Zdzisław Sosiński

Paweł Skrzypczak

Jacek Władysiak

00:48:38 00:45:69 00:45:69 20