XXXV Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Sporcie Pożarniczym

Dwubój pożarniczy

Klasyfikacja zespołowa

Wróć
Zawodnik Nr startowy Jednostka ŚWIAT - wspinanie przy użyciu drabiny hakowej na 3 piętro wspinalni ŚWIAT - pożarniczy tor przeszkód - 100 m Suma czasów Miejsce
Vadym Luchynskyi 241 UKRAINA 00:13:73 00:16:15 00:29:88 1
Roman Bozhuk 245 UKRAINA 00:14:38 00:16:25 00:30:63 2
Oleksandr Andriichuk 247 UKRAINA 00:14:01 00:16:72 00:30:73 3
Mirosław Cyrson 251 POLSKA 00:14:39 00:16:63 00:31:02 4
Marián Rerko 234 SŁOWACJA 00:14:64 00:16:53 00:31:17 5
Bartłomiej Siepietowski 250 POLSKA 00:14:28 00:17:07 00:31:35 6
Kostiantyn Borysenko 242 UKRAINA 00:14:96 00:16:82 00:31:78 7
Mateusz Jurkiewicz 257 POLSKA 00:14:38 00:17:42 00:31:80 8
Dmytro Gerasymenko 243 UKRAINA 00:15:05 00:16:79 00:31:84 9
Vasyl Stasiuk 246 UKRAINA 00:15:38 00:16:52 00:31:90 10
Przemysław Żydaczek 253 POLSKA 00:15:58 00:16:53 00:32:11 11
Volodymyr Stasiuk 244 UKRAINA 00:15:54 00:16:59 00:32:13 12
Dawid Kowalik 255 POLSKA 00:15:40 00:16:86 00:32:26 13
Mateusz Brzoza 252 POLSKA 00:15:11 00:17:22 00:32:33 14
Przemysław Kierzonkowski 254 POLSKA 00:14:66 00:18:12 00:32:78 15
Dmytro Bereziuk 240 UKRAINA 00:15:74 00:17:31 00:33:05 16
Denyo Stanimirov Denev 221 BUŁGARIA 00:15:09 00:18:27 00:33:36 17
Oskars Riezins 211 ŁOTWA 00:15:83 00:17:55 00:33:38 18
Štefan Belko 231 SŁOWACJA 00:16:18 00:17:26 00:33:44 19
Jozef Pazera 230 SŁOWACJA 00:15:57 00:18:17 00:33:74 20
Rosen Boyanov Marinov 223 BUŁGARIA 00:15:79 00:18:13 00:33:92 21
Georgi Krasimirov Georgiev 222 BUŁGARIA 00:16:91 00:17:14 00:34:05 22
Romans Trofimovics 215 ŁOTWA 00:16:85 00:17:76 00:34:61 23
Ján Bodorík 239 SŁOWACJA 00:16:79 00:18:07 00:34:86 24
Velin Dinkov Ivanov 225 BUŁGARIA 00:16:86 00:18:05 00:34:91 25
Mihail Ivanov Ivanov 226 BUŁGARIA 00:17:12 00:18:23 00:35:35 26
Hristo Georgiev Peev 220 BUŁGARIA 00:17:24 00:18:18 00:35:42 27
Marin Marielov Marinov 224 BUŁGARIA 00:17:02 00:18:51 00:35:53 28
Miroslav Šary 237 SŁOWACJA 00:18:10 00:17:70 00:35:80 29
Krists Rozgals 214 ŁOTWA 00:17:38 00:19:15 00:36:53 30
Dávid Kalužník 236 SŁOWACJA 00:18:93 00:17:95 00:36:88 31
Rihards Riezins 213 ŁOTWA 00:19:65 00:17:98 00:37:63 32
Jonelis Einars 210 ŁOTWA 00:17:05 00:20:70 00:37:75 33
Janis Jakovlevs 216 ŁOTWA 00:20:59 00:17:98 00:38:57 34
Nikita Kitoks 217 ŁOTWA 00:19:45 00:19:26 00:38:71 35
Martins Sokolovskis 212 ŁOTWA 00:20:29 00:19:54 00:39:83 36