XXXV Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Sporcie Pożarniczym

PL - pożarniczy tor przeszkód - 100 m

Klasyfikacja zespołowa

Wróć
Jednostka Skład zespołu Łączny czas Miejsce
woj. mazowieckie
Radosław Dąbrowski
00:17:00
Sławomir Skibiński
00:17:18
Jacek Bierkat
00:17:27
Dawid Kacperski
00:17:27
Mateusz Bańkowski
00:17:33
Dominik Filipczak
00:17:52
01:43:57 1
woj. pomorskie
Mirosław Cyrson
00:16:63
Sebastian Staroszczyk
00:17:23
Radosław Stenka
00:17:73
Radosław Cyrson
00:17:81
Andrzej Bednarski
00:17:85
Andrzej Cyrson
00:18:65
01:45:90 2
woj. świętokrzyskie
Dawid Kowalik
00:16:86
Łukasz Orczyk
00:17:38
Karol Błaszczyk
00:17:88
Łukasz Bielecki
00:18:04
Robert Zdonek
00:18:07
Przemysław Gad
00:18:18
01:46:41 3
woj. małopolskie
Bartłomiej Siepietowski
00:17:07
Szymon Dziedzic
00:17:23
Mateusz Jurkiewicz
00:17:42
Piotr Boroń
00:18:30
Marcin Gurgul
00:18:39
Mikołaj Włudyka
00:18:80
01:47:21 4
woj. kujawsko-pomorskie
Grzegorz Arczyński
00:17:06
Piotr Gross
00:17:23
Łukasz Grabowski
00:18:04
Paweł Klinger
00:18:20
Szymon Gabiński
00:18:38
Maksymilian Piątkowski
00:18:87
01:47:78 5
woj. podkarpackie
Wojciech Haduch
00:17:64
Adam Kochanowicz
00:17:80
Rafał Bal
00:17:80
Paweł Ruszel
00:18:09
Marcin Łojek
00:18:26
Rafał Flis
00:18:33
01:47:92 6
woj. opolskie
Krzysztof Zyga
00:17:15
Mateusz Brzoza
00:17:22
Grzegorz Ścisły
00:18:10
Bartosz Włoch
00:18:13
Adrian Lesch
00:18:59
Wiktor Rafał
00:18:76
01:47:95 7
woj. wielkopolskie
Rafał Przybyła
00:17:28
Krzysztof Majcher
00:17:82
Daniel Więckowski
00:17:95
Krzysztof Gajewski
00:18:19
Maciej Dajczak
00:18:44
Andrzej Bartoszewski
00:18:66
01:48:34 8
woj. warmińsko-mazurskie
Przemysław Żydaczek
00:16:53
Przemysław Kierzenkowski
00:17:87
Patryk Grzechowiak
00:18:38
Mateusz Dyniszuk
00:18:41
Krystian Masalski
00:18:46
Wojciech Melnik
00:18:70
01:48:35 9
woj. podlaskie
Szymon Sienkiewicz
00:17:46
Tomasz Kulczewski
00:17:47
Tomasz Jaroć
00:18:28
Karol Kobus
00:18:61
Przemysław Siergiej
00:18:67
Mariusz Lange
00:19:08
01:49:57 10
woj. łódzkie
Marcin Filipczak
00:17:08
Marcin Szymański
00:17:93
Paweł Kaszuba
00:18:48
Paweł Filipczak
00:18:66
Piotr Kałuża
00:18:68
Paweł Jędrasik
00:18:74
01:49:57 11
CS PSP Częstochowa
Bartosz Kulik
00:17:34
Jarosław Stefaniak
00:18:11
Mariusz Bochen
00:18:12
Artur Wydra
00:18:33
Kacper Konopka
00:18:97
Karol Kępowicz
00:19:23
01:50:10 12
woj. śląskie
Marek Kos
00:17:56
Damian Flak
00:17:78
Mirosław Stabla
00:18:42
Szymon Marek
00:18:95
Krzysztof Harędza
00:18:96
Hubert Skurka
00:19:26
01:50:93 13
woj. dolnośląskie
Piotr Kleczaj
00:18:82
Jacek Sipurzyński
00:19:06
Robert Szecel
00:19:16
Konrad Abram
00:19:27
Roman Mirek
00:19:49
Arkadiusz Banacki
00:20:09
01:55:89 14
woj. lubelskie
Paweł Ligaj
00:18:26
Grzegorz Mróz
00:19:39
Rafał Żulewski
00:19:77
Łukasz Jacak
00:20:14
Michał Pszenniak
00:20:29
Marcin Adamczyk
00:20:30
01:58:15 15
woj. zachodniopomorskie
Łukasz Góralski
00:18:00
Miłosz Bartłomiej
00:19:62
Marcin Kisiel
00:19:86
Sławomir Bryliński
00:20:11
Bartosz Hadryś
00:20:27
Marek Radawiec
00:20:30
01:58:16 16
woj. lubuskie
Adam Kłysz
00:18:81
Michał Wianecki
00:19:03
Łukasz Bekisz
00:19:45
Piotr Pietrzak
00:19:65
Paweł Skrzypczak
00:20:21
Arkadiusz Brzechwa
00:21:34
01:58:49 17
SA PSP Kraków
Karol Lignowski Karol
00:19:36
Sebastian Jakubiak
00:20:12
Damian Prugar
00:20:17
Krzysztof Dębowski
00:20:26
Jarosław Jarosz
00:20:45
Kamil Cebula
00:20:66
02:01:02 18
SA PSP Poznań
Rafał Raszewski
00:19:96
Jakub Stafiej
00:20:25
Przemysław Drążek
00:21:22
Dawid Sztyrak
00:21:64
Marcin Naruszewicz
00:22:15
Marek Nosal
00:22:71
02:07:93 19