XXXV Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Sporcie Pożarniczym

Dwubój pożarniczy

Klasyfikacja zespołowa

Wróć
Zawodnik Nr startowy Jednostka PL - wspinanie przy użyciu drabiny hakowej na 3 piętro wspinalni PL - pożarniczy tor przeszkód - 100 m Suma czasów Miejsce
Mirosław Cyrson 64 woj. pomorskie 00:14:39 00:16:63 00:31:02 1
Bartłomiej Siepietowski 29 woj. małopolskie 00:14:28 00:17:07 00:31:35 2
Mateusz Jurkiewicz 28 woj. małopolskie 00:14:38 00:17:42 00:31:80 3
Dawid Kacperski 13 woj. mazowieckie 00:14:84 00:17:27 00:32:11 4
Przemysław Żydaczek 160 woj. warmińsko-mazurskie 00:15:58 00:16:53 00:32:11 5
Dawid Kowalik 31 woj. świętokrzyskie 00:15:40 00:16:86 00:32:26 6
Sławomir Skibiński 15 woj. mazowieckie 00:15:12 00:17:18 00:32:30 7
Mateusz Brzoza 50 woj. opolskie 00:15:11 00:17:22 00:32:33 8
Przemysław Kierzenkowski 161 woj. warmińsko-mazurskie 00:14:66 00:17:87 00:32:53 9
Łukasz Orczyk 32 woj. świętokrzyskie 00:15:17 00:17:38 00:32:55 10
Piotr Gross 94 woj. kujawsko-pomorskie 00:15:33 00:17:23 00:32:56 11
Szymon Sienkiewicz 105 woj. podlaskie 00:15:15 00:17:46 00:32:61 12
Marcin Filipczak 198 woj. łódzkie 00:15:54 00:17:08 00:32:62 13
Jacek Bierkat 16 woj. mazowieckie 00:15:40 00:17:27 00:32:67 14
Radosław Cyrson 62 woj. pomorskie 00:14:96 00:17:81 00:32:77 15
Mateusz Bańkowski 12 woj. mazowieckie 00:15:63 00:17:33 00:32:96 16
Rafał Przybyła 174 woj. wielkopolskie 00:15:69 00:17:28 00:32:97 17
Szymon Dziedzic 23 woj. małopolskie 00:15:80 00:17:23 00:33:03 18
Mateusz Daniluk 14 woj. mazowieckie 00:15:43 00:17:69 00:33:12 19
Damian Flak 188 woj. śląskie 00:15:37 00:17:78 00:33:15 20
Grzegorz Arczyński 91 woj. kujawsko-pomorskie 00:16:23 00:17:06 00:33:29 21
Krzysztof Gajewski 177 woj. wielkopolskie 00:15:10 00:18:19 00:33:29 22
Radosław Stenka 63 woj. pomorskie 00:15:57 00:17:73 00:33:30 23
Dominik Filipczak 17 woj. mazowieckie 00:15:78 00:17:52 00:33:30 24
Krystian Masalski 162 woj. warmińsko-mazurskie 00:14:96 00:18:46 00:33:42 25
Rafał Bal 43 woj. podkarpackie 00:15:75 00:17:80 00:33:55 26
Piotr Boroń 26 woj. małopolskie 00:15:32 00:18:30 00:33:62 27
Maciej Strąk 197 woj. łódzkie 00:14:99 00:18:80 00:33:79 28
Krzysztof Zyga 53 woj. opolskie 00:16:65 00:17:15 00:33:80 29
Krzysztof Kunys 36 woj. świętokrzyskie 00:15:64 00:18:25 00:33:89 30
Bartosz Kulik 123 CS PSP Częstochowa 00:16:58 00:17:34 00:33:92 31
Łukasz Grabowski 93 woj. kujawsko-pomorskie 00:15:90 00:18:04 00:33:94 32
Robert Zdonek 34 woj. świętokrzyskie 00:15:93 00:18:07 00:34:00 33
Damian Wenta (K) 61 woj. pomorskie 00:15:33 00:18:68 00:34:01 34
Łukasz Bielecki 33 woj. świętokrzyskie 00:16:08 00:18:04 00:34:12 35
Artur Wydra 120 CS PSP Częstochowa 00:15:90 00:18:33 00:34:23 36
Damian Szumowicz 49 woj. podkarpackie 00:15:84 00:18:42 00:34:26 37
Adam Kochanowicz 40 woj. podkarpackie 00:16:61 00:17:80 00:34:41 38
Maksymilian Piątkowski 90 woj. kujawsko-pomorskie 00:15:69 00:18:87 00:34:56 39
Krzysztof Majcher 175 woj. wielkopolskie 00:16:76 00:17:82 00:34:58 40
Patryk Grzechowiak 163 woj. warmińsko-mazurskie 00:16:23 00:18:38 00:34:61 41
Mirosław Stabla 187 woj. śląskie 00:16:21 00:18:42 00:34:63 42
Wojciech Haduch 45 woj. podkarpackie 00:17:00 00:17:64 00:34:64 43
Jarosław Stefaniak 124 CS PSP Częstochowa 00:16:53 00:18:11 00:34:64 44
Marcin Szymański 195 woj. łódzkie 00:16:75 00:17:93 00:34:68 45
Paweł Ligaj 203 woj. lubelskie 00:16:45 00:18:26 00:34:71 46
Michał Erdmański 92 woj. kujawsko-pomorskie 00:15:23 00:19:54 00:34:77 47
Piotr Kałuża 192 woj. łódzkie 00:16:10 00:18:68 00:34:78 48
Daniel Więckowski 170 woj. wielkopolskie 00:16:85 00:17:95 00:34:80 49
Wojciech Melnik 164 woj. warmińsko-mazurskie 00:16:13 00:18:70 00:34:83 50
Tomasz Kulczewski 107 woj. podlaskie 00:17:39 00:17:47 00:34:86 51
Karol Kępowicz 122 CS PSP Częstochowa 00:15:70 00:19:23 00:34:93 52
Marcin Łojek 44 woj. podkarpackie 00:16:86 00:18:26 00:35:12 53
Andrzej Bartoszewski 171 woj. wielkopolskie 00:16:47 00:18:66 00:35:13 54
Tomasz Jaroć 100 woj. podlaskie 00:16:93 00:18:28 00:35:21 55
Wiktor Rafał 52 woj. opolskie 00:16:51 00:18:76 00:35:27 56
Hubert Skurka 186 woj. śląskie 00:16:01 00:19:26 00:35:27 57
Marcin Gurgul 24 woj. małopolskie 00:16:93 00:18:39 00:35:32 58
Konrad Majewski 190 woj. łódzkie 00:16:64 00:18:89 00:35:53 59
Paweł Ruszel 48 woj. podkarpackie 00:17:45 00:18:09 00:35:54 60
Paweł Jędrasik 191 woj. łódzkie 00:16:83 00:18:74 00:35:57 61
Dariusz Struski 37 woj. świętokrzyskie 00:17:20 00:18:44 00:35:64 62
Paweł Filipczak 199 woj. łódzkie 00:17:01 00:18:66 00:35:67 63
Jacek Sipurzyński 81 woj. dolnośląskie 00:16:69 00:19:06 00:35:75 64
Grzegorz Mróz 206 woj. lubelskie 00:16:53 00:19:39 00:35:92 65
Piotr Kleczaj 80 woj. dolnośląskie 00:17:13 00:18:82 00:35:95 66
Tomasz Musiał 173 woj. wielkopolskie 00:17:07 00:18:97 00:36:04 67
Piotr Wyszyński 104 woj. podlaskie 00:16:61 00:19:50 00:36:11 68
Marcin Stefański 55 woj. opolskie 00:17:08 00:19:04 00:36:12 69
Łukasz Góralski 133 woj. zachodniopomorskie 00:18:15 00:18:00 00:36:15 70
Robert Szecel 82 woj. dolnośląskie 00:17:04 00:19:16 00:36:20 71
Mariusz Bochen 121 CS PSP Częstochowa 00:18:13 00:18:12 00:36:25 72
Sebastian Jakubiak 147 SA PSP Kraków 00:16:22 00:20:12 00:36:34 73
Mariusz Lange 102 woj. podlaskie 00:17:57 00:19:08 00:36:65 74
Rafał Bernat 51 woj. opolskie 00:16:73 00:20:29 00:37:02 75
Konrad Abram 83 woj. dolnośląskie 00:17:85 00:19:27 00:37:12 76
Marek Murzyn 20 woj. małopolskie 00:18:57 00:18:93 00:37:50 77
Adam Kłysz 112 woj. lubuskie 00:18:75 00:18:81 00:37:56 78
Andrzej Cyrson 68 woj. pomorskie 00:18:91 00:18:65 00:37:56 79
Marek Kos 184 woj. śląskie 00:20:02 00:17:56 00:37:58 80
Rafał Żulewski 209 woj. lubelskie 00:18:02 00:19:77 00:37:79 81
Marcin Adamczyk 200 woj. lubelskie 00:17:54 00:20:30 00:37:84 82
Bartłomiej Kandybowicz 65 woj. pomorskie 00:16:92 00:20:98 00:37:90 83
Przemysław Kozłowski 97 woj. kujawsko-pomorskie 00:18:81 00:19:10 00:37:91 84
Adrian Lesch 50 woj. opolskie 00:19:33 00:18:59 00:37:92 85
Karol Kobus 108 woj. podlaskie 00:19:33 00:18:61 00:37:94 86
Adrian Gaura 129 CS PSP Częstochowa 00:18:90 00:19:25 00:38:15 87
Piotr Słapiński 165 woj. warmińsko-mazurskie 00:18:59 00:19:60 00:38:19 88
Michał Wianecki 114 woj. lubuskie 00:19:38 00:19:03 00:38:41 89
Piotr Pietrzak 115 woj. lubuskie 00:19:38 00:19:65 00:39:03 90
Tomasz Pasternak 135 woj. zachodniopomorskie 00:18:73 00:20:61 00:39:34 91
Rafał Flis 47 woj. podkarpackie 00:21:24 00:18:33 00:39:57 92
Przemysław Lange 106 woj. podlaskie 00:20:10 00:19:65 00:39:75 93
Marcin Kisiel 132 woj. zachodniopomorskie 00:20:23 00:19:86 00:40:09 94
Damian Sawicki 85 woj. dolnośląskie 00:17:13 00:23:04 00:40:17 95
Miłosz Bartłomiej 130 woj. zachodniopomorskie 00:21:11 00:19:62 00:40:73 96
Mateusz Pituch 84 woj. dolnośląskie 00:20:15 00:20:97 00:41:12 97
Bartosz Hadryś 136 woj. zachodniopomorskie 00:21:34 00:20:27 00:41:61 98
Zdzisław Sosiński 116 woj. lubuskie 00:20:30 00:21:66 00:41:96 99
Karol Lignowski Karol 141 SA PSP Kraków 00:22:79 00:19:36 00:42:15 100
Łukasz Bekisz 111 woj. lubuskie 00:22:76 00:19:45 00:42:21 101
Jakub Stafiej 71 SA PSP Poznań 00:22:18 00:20:25 00:42:43 102
Jarosław Jarosz 140 SA PSP Kraków 00:22:04 00:20:45 00:42:49 103
Łukasz Jacak 202 woj. lubelskie 00:22:41 00:20:14 00:42:55 104
Michał Pszenniak 208 woj. lubelskie 00:22:31 00:20:29 00:42:60 105
Krzysztof Dębowski 143 SA PSP Kraków 00:23:90 00:20:26 00:44:16 106
Damian Prugar 146 SA PSP Kraków 00:24:24 00:20:17 00:44:41 107
Dawid Sztyrak 77 SA PSP Poznań 00:23:11 00:21:64 00:44:75 108
Przemysław Drążek 78 SA PSP Poznań 00:24:12 00:21:22 00:45:34 109
Arkadiusz Banacki 80 woj. dolnośląskie 00:25:57 00:20:09 00:45:66 110
Kamil Cebula 144 SA PSP Kraków 00:25:08 00:20:66 00:45:74 111
Damian Baranowski 113 woj. lubuskie 00:23:92 00:22:75 00:46:67 112
Rafał Raszewski 73 SA PSP Poznań 00:27:80 00:19:96 00:47:76 113
Kamil Podraza 142 SA PSP Kraków 00:27:01 00:22:57 00:49:58 114
Marek Nosal 75 SA PSP Poznań 00:27:77 00:22:71 00:50:48 115
Marcin Naruszewicz 79 SA PSP Poznań 00:29:87 00:22:15 00:52:02 116
Michał Błędowski 145 SA PSP Kraków 00:31:60 00:20:72 00:52:32 117
Tobiasz Klama 189 woj. śląskie 00:14:78 Dyskf 10:14:78 118
Krzysztof Mazur 27 woj. małopolskie 00:15:26 Dyskf 10:15:26 119
Szymon Marek 180 woj. śląskie Dyskf 00:18:95 10:18:95 120
Krystian Sućko 138 woj. zachodniopomorskie Dyskf 00:25:42 10:25:42 121