XXXV Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Sporcie Pożarniczym

PL - pożarniczy tor przeszkód - 100 m

Wróć
Nazwisko, imię zawodnika Nr startowy Jednostka Bieg 1 Bieg 2 Czas zaliczony Miejsce
Przemysław Żydaczek 160 woj. warmińsko-mazurskie 00:17:30 00:16:53 00:16:53 1
Mirosław Cyrson 64 woj. pomorskie 00:16:91 00:16:63 00:16:63 2
Dawid Kowalik 31 woj. świętokrzyskie 00:17:47 00:16:86 00:16:86 3
Radosław Dąbrowski 19 woj. mazowieckie 00:19:08 00:17:00 00:17:00 4
Grzegorz Arczyński 91 woj. kujawsko-pomorskie 00:17:06 00:18:12 00:17:06 5
Bartłomiej Siepietowski 29 woj. małopolskie 00:17:07 00:19:21 00:17:07 6
Marcin Filipczak 198 woj. łódzkie 00:17:08 00:23:74 00:17:08 7
Krzysztof Zyga 53 woj. opolskie 00:17:38 00:17:15 00:17:15 8
Sławomir Skibiński 15 woj. mazowieckie 00:22:48 00:17:18 00:17:18 9
Mateusz Brzoza 50 woj. opolskie 00:17:22 00:18:07 00:17:22 10
Piotr Gross 94 woj. kujawsko-pomorskie 00:18:45 00:17:23 00:17:23 11
Szymon Dziedzic 23 woj. małopolskie 00:17:54 00:17:23 00:17:23 12
Sebastian Staroszczyk 69 woj. pomorskie 00:18:33 00:17:23 00:17:23 13
Dawid Kacperski 13 woj. mazowieckie 10:00:00 00:17:27 00:17:27 14
Jacek Bierkat 16 woj. mazowieckie 00:17:62 00:17:27 00:17:27 15
Rafał Przybyła 174 woj. wielkopolskie 00:17:28 10:00:00 00:17:28 16
Mateusz Bańkowski 12 woj. mazowieckie 00:18:40 00:17:33 00:17:33 17
Bartosz Kulik 123 CS PSP Częstochowa 00:17:73 00:17:34 00:17:34 18
Łukasz Orczyk 32 woj. świętokrzyskie 10:00:00 00:17:38 00:17:38 19
Mateusz Jurkiewicz 28 woj. małopolskie 00:17:53 00:17:42 00:17:42 20
Szymon Sienkiewicz 105 woj. podlaskie 00:17:46 10:00:00 00:17:46 21
Tomasz Kulczewski 107 woj. podlaskie 00:19:64 00:17:47 00:17:47 22
Dominik Filipczak 17 woj. mazowieckie 00:18:06 00:17:52 00:17:52 23
Marek Kos 184 woj. śląskie 00:19:07 00:17:56 00:17:56 24
Wojciech Haduch 45 woj. podkarpackie 00:18:31 00:17:64 00:17:64 25
Mateusz Daniluk 14 woj. mazowieckie 00:18:02 00:17:69 00:17:69 26
Radosław Stenka 63 woj. pomorskie 00:17:73 10:00:00 00:17:73 27
Damian Flak 188 woj. śląskie 00:18:23 00:17:78 00:17:78 28
Adam Kochanowicz 40 woj. podkarpackie 00:18:28 00:17:80 00:17:80 29
Rafał Bal 43 woj. podkarpackie 00:18:83 00:17:80 00:17:80 30
Radosław Cyrson 62 woj. pomorskie 00:17:81 10:00:00 00:17:81 31
Krzysztof Majcher 175 woj. wielkopolskie 10:00:00 00:17:82 00:17:82 32
Andrzej Bednarski 66 woj. pomorskie 10:00:00 00:17:85 00:17:85 33
Przemysław Kierzenkowski 161 woj. warmińsko-mazurskie 00:18:12 00:17:87 00:17:87 34
Karol Błaszczyk 38 woj. świętokrzyskie 00:18:82 00:17:88 00:17:88 35
Marcin Szymański 195 woj. łódzkie 00:21:16 00:17:93 00:17:93 36
Daniel Więckowski 170 woj. wielkopolskie 00:22:11 00:17:95 00:17:95 37
Łukasz Góralski 133 woj. zachodniopomorskie 00:18:38 00:18:00 00:18:00 38
Łukasz Grabowski 93 woj. kujawsko-pomorskie 00:19:05 00:18:04 00:18:04 39
Łukasz Bielecki 33 woj. świętokrzyskie 00:18:04 00:18:13 00:18:04 40
Robert Zdonek 34 woj. świętokrzyskie 00:18:07 10:00:00 00:18:07 41
Paweł Ruszel 48 woj. podkarpackie 00:19:11 00:18:09 00:18:09 42
Grzegorz Ścisły 59 woj. opolskie 00:19:14 00:18:10 00:18:10 43
Jarosław Stefaniak 124 CS PSP Częstochowa 00:18:11 10:00:00 00:18:11 44
Mariusz Bochen 121 CS PSP Częstochowa 00:21:09 00:18:12 00:18:12 45
Bartosz Włoch 56 woj. opolskie 00:18:67 00:18:13 00:18:13 46
Przemysław Gad 35 woj. świętokrzyskie 00:19:18 00:18:18 00:18:18 47
Krzysztof Gajewski 177 woj. wielkopolskie 00:18:19 10:00:00 00:18:19 48
Paweł Klinger 98 woj. kujawsko-pomorskie 00:18:93 00:18:20 00:18:20 49
Albert Krupa 18 woj. mazowieckie 00:19:64 00:18:25 00:18:25 50
Krzysztof Kunys 36 woj. świętokrzyskie 00:18:25 10:00:00 00:18:25 51
Marcin Łojek 44 woj. podkarpackie 00:18:26 10:00:00 00:18:26 52
Paweł Ligaj 203 woj. lubelskie 00:18:84 00:18:26 00:18:26 53
Tomasz Jaroć 100 woj. podlaskie 00:19:71 00:18:28 00:18:28 54
Piotr Boroń 26 woj. małopolskie 00:18:30 10:00:00 00:18:30 55
Rafał Flis 47 woj. podkarpackie 00:18:33 10:00:00 00:18:33 56
Artur Wydra 120 CS PSP Częstochowa 10:00:00 00:18:33 00:18:33 57
Szymon Gabiński 99 woj. kujawsko-pomorskie 00:18:69 00:18:38 00:18:38 58
Patryk Grzechowiak 163 woj. warmińsko-mazurskie 00:18:72 00:18:38 00:18:38 59
Marcin Gurgul 24 woj. małopolskie 10:00:00 00:18:39 00:18:39 60
Mateusz Dyniszuk 166 woj. warmińsko-mazurskie 00:18:41 00:18:42 00:18:41 61
Damian Szumowicz 49 woj. podkarpackie 00:21:18 00:18:42 00:18:42 62
Mirosław Stabla 187 woj. śląskie 00:18:42 10:00:00 00:18:42 63
Maciej Dajczak 178 woj. wielkopolskie 00:18:47 00:18:44 00:18:44 64
Dariusz Struski 37 woj. świętokrzyskie 00:18:44 10:00:00 00:18:44 65
Krystian Masalski 162 woj. warmińsko-mazurskie 00:22:92 00:18:46 00:18:46 66
Paweł Kaszuba 194 woj. łódzkie 00:18:48 00:18:92 00:18:48 67
Adrian Lesch 54 woj. opolskie 00:20:94 00:18:59 00:18:59 68
Karol Kobus 108 woj. podlaskie 00:18:61 00:19:79 00:18:61 69
Andrzej Cyrson 68 woj. pomorskie 00:18:65 10:00:00 00:18:65 70
Andrzej Bartoszewski 171 woj. wielkopolskie 00:18:66 00:21:11 00:18:66 71
Paweł Filipczak 199 woj. łódzkie 10:00:00 00:18:66 00:18:66 72
Przemysław Siergiej 101 woj. podlaskie 00:18:67 00:22:24 00:18:67 73
Piotr Kałuża 192 woj. łódzkie 00:18:68 10:00:00 00:18:68 74
Damian Wenta (K) 61 woj. pomorskie 00:18:68 00:18:94 00:18:68 75
Wojciech Melnik 164 woj. warmińsko-mazurskie 00:18:70 10:00:00 00:18:70 76
Paweł Jędrasik 191 woj. łódzkie 10:00:00 00:18:74 00:18:74 77
Wiktor Rafał 52 woj. opolskie 00:18:76 10:00:00 00:18:76 78
Maciej Strąk 197 woj. łódzkie 00:18:80 10:00:00 00:18:80 79
Mikołaj Włudyka 21 woj. małopolskie 00:18:95 00:18:80 00:18:80 80
Adam Kłysz 112 woj. lubuskie 00:18:81 00:19:26 00:18:81 81
Piotr Kleczaj 80 woj. dolnośląskie 00:20:32 00:18:82 00:18:82 82
Maksymilian Piątkowski 90 woj. kujawsko-pomorskie 10:00:00 00:18:87 00:18:87 83
Konrad Majewski 190 woj. łódzkie 00:19:16 00:18:89 00:18:89 84
Marek Murzyn 20 woj. małopolskie 00:19:29 00:18:93 00:18:93 85
Szymon Marek 180 woj. śląskie 00:19:01 00:18:95 00:18:95 86
Krzysztof Harędza 182 woj. śląskie 00:18:96 10:00:00 00:18:96 87
Tomasz Musiał 173 woj. wielkopolskie 00:18:97 10:00:00 00:18:97 88
Kacper Konopka 127 CS PSP Częstochowa 00:20:67 00:18:97 00:18:97 89
Michał Wianecki 114 woj. lubuskie 00:19:95 00:19:03 00:19:03 90
Marcin Stefański 55 woj. opolskie 00:19:28 00:19:04 00:19:04 91
Paweł Jędrzejewski 168 woj. warmińsko-mazurskie 00:24:97 00:19:05 00:19:05 92
Jacek Sipurzyński 81 woj. dolnośląskie 00:19:66 00:19:06 00:19:06 93
Mariusz Lange 102 woj. podlaskie 00:19:08 00:19:08 00:19:08 94
Grzegorz Olejarz 41 woj. podkarpackie 00:19:10 00:21:03 00:19:10 95
Przemysław Kozłowski 97 woj. kujawsko-pomorskie 00:22:26 00:19:10 00:19:10 96
Robert Szecel 82 woj. dolnośląskie 00:19:16 00:22:61 00:19:16 97
Karol Kępowicz 122 CS PSP Częstochowa 00:30:90 00:19:23 00:19:23 98
Adrian Gaura 129 CS PSP Częstochowa 10:00:00 00:19:25 00:19:25 99
Hubert Skurka 186 woj. śląskie 00:19:26 00:21:86 00:19:26 100
Konrad Abram 83 woj. dolnośląskie 00:19:27 00:21:24 00:19:27 101
Karol Lignowski Karol 141 SA PSP Kraków 00:19:93 00:19:36 00:19:36 102
Roger Klos 181 woj. śląskie 00:20:53 00:19:38 00:19:38 103
Grzegorz Mróz 206 woj. lubelskie 10:00:00 00:19:39 00:19:39 104
Łukasz Bekisz 111 woj. lubuskie 00:23:25 00:19:45 00:19:45 105
Roman Mirek 86 woj. dolnośląskie 00:20:18 00:19:49 00:19:49 106
Piotr Wyszyński 104 woj. podlaskie 00:20:63 00:19:50 00:19:50 107
Michał Erdmański 92 woj. kujawsko-pomorskie 10:00:00 00:19:54 00:19:54 108
Przemysław Maciąga 125 CS PSP Częstochowa 00:19:55 00:20:92 00:19:55 109
Przemysław Grześkowiak 179 woj. wielkopolskie 00:19:60 10:00:00 00:19:60 110
Piotr Słapiński 165 woj. warmińsko-mazurskie 00:19:60 00:20:08 00:19:60 111
Miłosz Bartłomiej 130 woj. zachodniopomorskie 00:20:56 00:19:62 00:19:62 112
Piotr Pietrzak 115 woj. lubuskie 00:21:51 00:19:65 00:19:65 113
Przemysław Lange 106 woj. podlaskie 00:20:25 00:19:65 00:19:65 114
Rafał Żulewski 209 woj. lubelskie 10:00:00 00:19:77 00:19:77 115
Marcin Kisiel 132 woj. zachodniopomorskie 00:19:96 00:19:86 00:19:86 116
Rafał Raszewski 73 SA PSP Poznań 00:20:38 00:19:96 00:19:96 117
Arkadiusz Banacki 89 woj. dolnośląskie 10:00:00 00:20:09 00:20:09 118
Sławomir Bryliński 131 woj. zachodniopomorskie 00:23:50 00:20:11 00:20:11 119
Sebastian Jakubiak 147 SA PSP Kraków 00:20:12 00:23:35 00:20:12 120
Łukasz Jacak 202 woj. lubelskie 00:20:14 00:28:16 00:20:14 121
Damian Prugar 146 SA PSP Kraków 10:00:00 00:20:17 00:20:17 122
Paweł Skrzypczak 117 woj. lubuskie 00:20:21 10:00:00 00:20:21 123
Jakub Stafiej 71 SA PSP Poznań 10:00:00 00:20:25 00:20:25 124
Krzysztof Dębowski 143 SA PSP Kraków 00:22:03 00:20:26 00:20:26 125
Bartosz Hadryś 136 woj. zachodniopomorskie 00:21:26 00:20:27 00:20:27 126
Michał Pszenniak 208 woj. lubelskie 00:20:29 00:24:55 00:20:29 127
Rafał Bernat 51 woj. opolskie 00:23:66 00:20:29 00:20:29 128
Marek Radawiec 139 woj. zachodniopomorskie 00:22:16 00:20:30 00:20:30 129
Marcin Adamczyk 200 woj. lubelskie 10:00:00 00:20:30 00:20:30 130
Jarosław Jarosz 140 SA PSP Kraków 00:20:45 00:21:92 00:20:45 131
Tomasz Pasternak 135 woj. zachodniopomorskie 10:00:00 00:20:61 00:20:61 132
Kamil Cebula 144 SA PSP Kraków 10:00:00 00:20:66 00:20:66 133
Michał Błędowski 145 SA PSP Kraków 00:20:72 10:00:00 00:20:72 134
Mateusz Pituch 84 woj. dolnośląskie 00:21:96 00:20:97 00:20:97 135
Bartłomiej Kandybowicz 65 woj. pomorskie 00:22:14 00:20:98 00:20:98 136
Przemysław Drążek 78 SA PSP Poznań 00:21:22 10:00:00 00:21:22 137
Patryk Mirończuk 205 woj. lubelskie 00:21:28 00:22:13 00:21:28 138
Arkadiusz Brzechwa 110 woj. lubuskie 10:00:00 00:21:34 00:21:34 139
Dawid Sztyrak 77 SA PSP Poznań 00:21:64 00:26:26 00:21:64 140
Zdzisław Sosiński 116 woj. lubuskie 10:00:00 00:21:66 00:21:66 141
Marcin Naruszewicz 79 SA PSP Poznań 00:22:15 10:00:00 00:22:15 142
Kamil Podraza 142 SA PSP Kraków 00:22:57 00:22:60 00:22:57 143
Marek Nosal 75 SA PSP Poznań 00:22:71 00:28:15 00:22:71 144
Damian Baranowski 113 woj. lubuskie 00:22:75 10:00:00 00:22:75 145
Damian Sawicki 85 woj. dolnośląskie 00:23:04 10:00:00 00:23:04 146
Marcin Milian 76 SA PSP Poznań 00:33:65 00:23:20 00:23:20 147
Szymon Radke 70 SA PSP Poznań 10:00:00 00:23:79 00:23:79 148
Krystian Sućko 138 woj. zachodniopomorskie 00:25:42 10:00:00 00:25:42 149
Błażej Omański 207 woj. lubelskie 10:00:00 10:00:00 10:00:00 150
Krzysztof Mazur 27 woj. małopolskie 10:00:00 10:00:00 10:00:00 151
Tobiasz Klama 189 woj. śląskie 10:00:00 10:00:00 10:00:00 152