XXXV Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Sporcie Pożarniczym

ŚWIAT - wspinanie przy użyciu drabiny hakowej na 3 piętro wspinalni

Wróć
Nazwisko, imię zawodnika Nr startowy Jednostka Bieg 1 Bieg 2 Czas zaliczony Miejsce
Vadym Luchynskyi 241 UKRAINA 00:14:63 00:13:73 00:13:73 1
Oleksandr Andriichuk 247 UKRAINA 00:14:01 10:00:00 00:14:01 2
Bartłomiej Siepietowski 250 POLSKA 00:14:28 00:17:04 00:14:28 3
Mateusz Jurkiewicz 257 POLSKA 00:14:38 00:14:52 00:14:38 4
Roman Bozhuk 245 UKRAINA 00:16:12 00:14:38 00:14:38 5
Mirosław Cyrson 251 POLSKA 00:14:39 00:14:42 00:14:39 6
Marián Rerko 234 SŁOWACJA 00:15:83 00:14:64 00:14:64 7
Przemysław Kierzonkowski 254 POLSKA 00:14:66 00:14:66 00:14:66 8
Kostiantyn Borysenko 242 UKRAINA 00:15:18 00:14:96 00:14:96 9
Dmytro Gerasymenko 243 UKRAINA 00:15:05 10:00:00 00:15:05 10
Denyo Stanimirov Denev 221 BUŁGARIA 00:17:32 00:15:09 00:15:09 11
Mateusz Brzoza 252 POLSKA 00:15:11 10:00:00 00:15:11 12
Michał Erdmański 258 POLSKA 00:15:25 00:15:23 00:15:23 13
Vasyl Stasiuk 246 UKRAINA 00:15:38 10:00:00 00:15:38 14
Dawid Kowalik 255 POLSKA 00:15:82 00:15:40 00:15:40 15
Volodymyr Stasiuk 244 UKRAINA 00:15:54 00:19:04 00:15:54 16
Jozef Pazera 230 SŁOWACJA 00:16:96 00:15:57 00:15:57 17
Przemysław Żydaczek 253 POLSKA 00:15:58 10:00:00 00:15:58 18
Ján Šulek 235 SŁOWACJA 00:15:67 10:00:00 00:15:67 19
Dmytro Bereziuk 240 UKRAINA 00:15:74 00:18:21 00:15:74 20
Rosen Boyanov Marinov 223 BUŁGARIA 00:15:79 10:00:00 00:15:79 21
Oskars Riezins 211 ŁOTWA 00:16:44 00:15:83 00:15:83 22
Štefan Belko 231 SŁOWACJA 00:16:38 00:16:18 00:16:18 23
Ján Bodorík 239 SŁOWACJA 00:16:79 00:16:82 00:16:79 24
Romans Trofimovics 215 ŁOTWA 00:19:22 00:16:85 00:16:85 25
Velin Dinkov Ivanov 225 BUŁGARIA 00:16:86 00:17:50 00:16:86 26
Georgi Krasimirov Georgiev 222 BUŁGARIA 00:16:91 10:00:00 00:16:91 27
Jakub Pavelka 232 SŁOWACJA 00:17:00 00:17:13 00:17:00 28
Marin Marielov Marinov 224 BUŁGARIA 00:17:02 00:17:47 00:17:02 29
Jonelis Einars 210 ŁOTWA 00:17:05 10:00:00 00:17:05 30
Mihail Ivanov Ivanov 226 BUŁGARIA 00:20:10 00:17:12 00:17:12 31
Hristo Georgiev Peev 220 BUŁGARIA 00:21:05 00:17:24 00:17:24 32
Krists Rozgals 214 ŁOTWA 00:17:38 00:18:39 00:17:38 33
Hristo Dimitrov Yordanov 227 BUŁGARIA 00:17:95 00:18:22 00:17:95 34
Miroslav Šary 237 SŁOWACJA 00:18:10 10:00:00 00:18:10 35
Dávid Kalužník 236 SŁOWACJA 00:18:93 00:28:22 00:18:93 36
Nikita Kitoks 217 ŁOTWA 00:19:45 10:00:00 00:19:45 37
Rihards Riezins 213 ŁOTWA 00:19:65 00:22:08 00:19:65 38
Martins Sokolovskis 212 ŁOTWA 00:20:65 00:20:29 00:20:29 39
Janis Jakovlevs 216 ŁOTWA 00:20:59 10:00:00 00:20:59 40