XXXV Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Sporcie Pożarniczym

PL - wspinanie przy użyciu drabiny hakowej na 3 piętro wspinalni

Klasyfikacja zespołowa

Wróć
Jednostka Skład zespołu Łączny czas Miejsce
woj. małopolskie
Bartłomiej Siepietowski
00:14:28
Mateusz Jurkiewicz
00:14:38
Krzysztof Mazur
00:15:26
Piotr Boroń
00:15:32
Szymon Dziedzic
00:15:80
Robert Skalniak
00:16:31
01:31:35 1
woj. mazowieckie
Dawid Kacperski
00:14:84
Sławomir Skibiński
00:15:12
Rafał Zielony
00:15:32
Jacek Bierkat
00:15:40
Mateusz Daniluk
00:15:43
Mateusz Bańkowski
00:15:63
01:31:74 2
woj. pomorskie
Mirosław Cyrson
00:14:39
Radosław Cyrson
00:14:96
Damian Wenta (K)
00:15:33
Radosław Stenka
00:15:57
Damian Wenta (W)
00:15:79
Bartłomiej Kandybowicz
00:16:92
01:32:96 3
woj. kujawsko-pomorskie
Michał Erdmański
00:15:23
Piotr Gross
00:15:33
Maksymilian Piątkowski
00:15:69
Krzysztof Bąk
00:15:69
Łukasz Grabowski
00:15:90
Szymon Morański
00:16:01
01:33:85 4
woj. świętokrzyskie
Łukasz Orczyk
00:15:17
Dawid Kowalik
00:15:40
Krzysztof Kunys
00:15:64
Robert Zdonek
00:15:93
Łukasz Bielecki
00:16:08
Wojciech Kunys
00:16:99
01:35:21 5
woj. warmińsko-mazurskie
Przemysław Kierzenkowski
00:14:66
Krystian Masalski
00:14:96
Przemysław Żydaczek
00:15:58
Wojciech Melnik
00:16:13
Patryk Grzechowiak
00:16:23
Filip Sosnowski
00:18:19
01:35:75 6
woj. łódzkie
Maciej Strąk
00:14:99
Marcin Filipczak
00:15:54
Piotr Kałuża
00:16:10
Konrad Majewski
00:16:64
Marcin Szymański
00:16:75
Paweł Jędrasik
00:16:83
01:36:85 7
woj. wielkopolskie
Krzysztof Gajewski
00:15:10
Rafał Przybyła
00:15:69
Andrzej Bartoszewski
00:16:47
Piotr Foremski
00:16:74
Krzysztof Majcher
00:16:76
Daniel Więckowski
00:16:85
01:37:61 8
woj. podkarpackie
Rafał Bal
00:15:75
Damian Szumowicz
00:15:84
Adam Kochanowicz
00:16:61
Dariusz Liput
00:16:69
Marcin Łojek
00:16:86
Wojciech Haduch
00:17:00
01:38:75 9
CS PSP Częstochowa
Karol Kępowicz
00:15:70
Artur Wydra
00:15:90
Piotr Jasiński
00:16:02
Jarosław Stefaniak
00:16:53
Bartosz Kulik
00:16:58
Mariusz Bochen
00:18:13
01:38:86 10
woj. śląskie
Tobiasz Klama
00:14:78
Damian Flak
00:15:37
Hubert Skurka
00:16:01
Mirosław Stabla
00:16:21
Tomasz Pilch
00:17:06
Marek Kos
00:20:02
01:39:45 11
woj. podlaskie
Szymon Sienkiewicz
00:15:15
Rafał Sieliwoniuk
00:15:87
Piotr Wyszyński
00:16:61
Tomasz Jaroć
00:16:93
Tomasz Kulczewski
00:17:39
Mariusz Lange
00:17:57
01:39:52 12
woj. opolskie
Mateusz Brzoza
00:15:11
Wiktor Rafał
00:16:51
Krzysztof Zyga
00:16:65
Rafał Bernat
00:16:73
Marcin Stefański
00:17:08
Dawid Heda
00:18:17
01:40:25 13
woj. dolnośląskie
Jacek Sipurzyński
00:16:69
Robert Szecel
00:17:04
Piotr Kleczaj
00:17:13
Damian Sawicki
00:17:13
Konrad Abram
00:17:85
Mateusz Pituch
00:20:15
01:45:99 14
woj. lubelskie
Paweł Ligaj
00:16:45
Grzegorz Mróz
00:16:53
Marcin Adamczyk
00:17:54
Rafał Żulewski
00:18:02
Adrian Michałek
00:21:18
Michał Pszenniak
00:22:31
01:52:03 15
woj. zachodniopomorskie
Łukasz Góralski
00:18:15
Mariusz Dembowy
00:18:27
Tomasz Pasternak
00:18:73
Szymon Piskorz
00:19:31
Marcin Kisiel
00:20:23
Miłosz Bartłomiej
00:21:11
01:55:80 16
woj. lubuskie
Jeremiusz Kaniuk
00:18:34
Adam Kłysz
00:18:75
Michał Wianecki
00:19:38
Piotr Pietrzak
00:19:38
Zdzisław Sosiński
00:20:30
Jacek Władysiak
00:21:51
01:57:66 17
SA PSP Kraków
Sebastian Jakubiak
00:16:22
Jarosław Jarosz
00:22:04
Karol Lignowski Karol
00:22:79
Krzysztof Dębowski
00:23:90
Damian Prugar
00:24:24
Kamil Cebula
00:25:08
02:14:27 18
SA PSP Poznań
Jakub Stafiej
00:22:18
Dawid Sztyrak
00:23:11
Patryk Żebrowski
00:23:78
Przemysław Drążek
00:24:12
Mateusz Kołata
00:24:86
Marek Nosal
00:27:77
02:25:82 19