XXXV Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Sporcie Pożarniczym

PL - wspinanie przy użyciu drabiny hakowej na 3 piętro wspinalni

Wróć
Nazwisko, imię zawodnika Nr startowy Jednostka Bieg 1 Bieg 2 Czas zaliczony Miejsce
Bartłomiej Siepietowski 29 woj. małopolskie 00:14:28 00:17:04 00:14:28 1
Mateusz Jurkiewicz 28 woj. małopolskie 00:14:38 00:14:52 00:14:38 2
Mirosław Cyrson 64 woj. pomorskie 00:14:39 00:14:42 00:14:39 3
Przemysław Kierzenkowski 161 woj. warmińsko-mazurskie 00:14:66 00:14:66 00:14:66 4
Tobiasz Klama 189 woj. śląskie 00:14:78 10:00:00 00:14:78 5
Dawid Kacperski 13 woj. mazowieckie 00:14:84 00:15:95 00:14:84 6
Krystian Masalski 162 woj. warmińsko-mazurskie 00:15:31 00:14:96 00:14:96 7
Radosław Cyrson 62 woj. pomorskie 00:24:12 00:14:96 00:14:96 8
Maciej Strąk 197 woj. łódzkie 00:15:55 00:14:99 00:14:99 9
Krzysztof Gajewski 177 woj. wielkopolskie 00:15:10 00:25:85 00:15:10 10
Mateusz Brzoza 50 woj. opolskie 00:15:11 10:00:00 00:15:11 11
Sławomir Skibiński 15 woj. mazowieckie 00:15:39 00:15:12 00:15:12 12
Szymon Sienkiewicz 105 woj. podlaskie 00:15:15 00:15:30 00:15:15 13
Łukasz Orczyk 32 woj. świętokrzyskie 00:15:17 00:16:69 00:15:17 14
Michał Erdmański 92 woj. kujawsko-pomorskie 00:15:25 00:15:23 00:15:23 15
Krzysztof Mazur 27 woj. małopolskie 00:15:28 00:15:26 00:15:26 16
Rafał Zielony 11 woj. mazowieckie 00:15:32 10:00:00 00:15:32 17
Piotr Boroń 26 woj. małopolskie 00:15:59 00:15:32 00:15:32 18
Piotr Gross 94 woj. kujawsko-pomorskie 00:15:33 00:15:52 00:15:33 19
Damian Wenta (K) 61 woj. pomorskie 00:17:68 00:15:33 00:15:33 20
Damian Flak 188 woj. śląskie 00:15:65 00:15:37 00:15:37 21
Jacek Bierkat 16 woj. mazowieckie 00:16:51 00:15:40 00:15:40 22
Dawid Kowalik 31 woj. świętokrzyskie 00:15:82 00:15:40 00:15:40 23
Mateusz Daniluk 14 woj. mazowieckie 00:15:95 00:15:43 00:15:43 24
Marcin Filipczak 198 woj. łódzkie 00:15:54 00:15:86 00:15:54 25
Radosław Stenka 63 woj. pomorskie 00:15:57 00:20:91 00:15:57 26
Przemysław Żydaczek 160 woj. warmińsko-mazurskie 00:15:58 Dyskf 00:15:58 27
Mateusz Bańkowski 12 woj. mazowieckie 00:16:39 00:15:63 00:15:63 28
Krzysztof Kunys 36 woj. świętokrzyskie 00:16:59 00:15:64 00:15:64 29
Krzysztof Bąk 95 woj. kujawsko-pomorskie 00:18:64 00:15:69 00:15:69 30
Maksymilian Piątkowski 90 woj. kujawsko-pomorskie 00:15:69 00:15:74 00:15:69 31
Rafał Przybyła 174 woj. wielkopolskie 00:16:16 00:15:69 00:15:69 32
Karol Kępowicz 122 CS PSP Częstochowa 00:16:13 00:15:70 00:15:70 33
Paweł Żylak 10 woj. mazowieckie 00:16:23 00:15:71 00:15:71 34
Rafał Bal 43 woj. podkarpackie 00:15:75 10:00:00 00:15:75 35
Dominik Filipczak 17 woj. mazowieckie 00:15:78 00:16:09 00:15:78 36
Damian Wenta (W) 60 woj. pomorskie 00:16:09 00:15:79 00:15:79 37
Szymon Dziedzic 23 woj. małopolskie 00:15:80 10:00:00 00:15:80 38
Damian Szumowicz 49 woj. podkarpackie 00:21:25 00:15:84 00:15:84 39
Rafał Sieliwoniuk 109 woj. podlaskie 00:16:37 00:15:87 00:15:87 40
Artur Wydra 120 CS PSP Częstochowa 00:16:10 00:15:90 00:15:90 41
Łukasz Grabowski 93 woj. kujawsko-pomorskie 00:16:14 00:15:90 00:15:90 42
Robert Zdonek 34 woj. świętokrzyskie 00:16:26 00:15:93 00:15:93 43
Hubert Skurka 186 woj. śląskie 00:16:01 00:16:70 00:16:01 44
Szymon Morański 96 woj. kujawsko-pomorskie 00:18:10 00:16:01 00:16:01 45
Piotr Jasiński 126 CS PSP Częstochowa 00:17:39 00:16:02 00:16:02 46
Łukasz Bielecki 33 woj. świętokrzyskie 00:16:92 00:16:08 00:16:08 47
Piotr Kałuża 192 woj. łódzkie 00:17:58 00:16:10 00:16:10 48
Wojciech Melnik 164 woj. warmińsko-mazurskie 00:16:13 00:16:26 00:16:13 49
Mirosław Stabla 187 woj. śląskie 00:16:21 00:16:69 00:16:21 50
Sebastian Jakubiak 147 SA PSP Kraków 00:17:34 00:16:22 00:16:22 51
Patryk Grzechowiak 163 woj. warmińsko-mazurskie 00:20:82 00:16:23 00:16:23 52
Grzegorz Arczyński 91 woj. kujawsko-pomorskie 00:17:35 00:16:23 00:16:23 53
Robert Skalniak 25 woj. małopolskie 00:16:52 00:16:31 00:16:31 54
Paweł Ligaj 203 woj. lubelskie 00:16:46 00:16:45 00:16:45 55
Andrzej Bartoszewski 171 woj. wielkopolskie 00:16:47 00:16:97 00:16:47 56
Wiktor Rafał 52 woj. opolskie 00:16:51 00:17:12 00:16:51 57
Grzegorz Mróz 206 woj. lubelskie 00:16:53 00:18:44 00:16:53 58
Jarosław Stefaniak 124 CS PSP Częstochowa 00:16:70 00:16:53 00:16:53 59
Bartosz Kulik 123 CS PSP Częstochowa 00:19:69 00:16:58 00:16:58 60
Adam Kochanowicz 40 woj. podkarpackie 00:16:61 00:18:67 00:16:61 61
Piotr Wyszyński 104 woj. podlaskie 00:16:61 00:16:89 00:16:61 62
Konrad Majewski 190 woj. łódzkie 00:18:36 00:16:64 00:16:64 63
Krzysztof Zyga 53 woj. opolskie 00:17:13 00:16:65 00:16:65 64
Dariusz Liput 46 woj. podkarpackie 00:16:69 00:16:73 00:16:69 65
Jacek Sipurzyński 81 woj. dolnośląskie 00:17:42 00:16:69 00:16:69 66
Rafał Bernat 51 woj. opolskie 00:16:73 00:20:11 00:16:73 67
Piotr Foremski 176 woj. wielkopolskie 00:17:82 00:16:74 00:16:74 68
Marcin Szymański 195 woj. łódzkie 00:16:75 10:00:00 00:16:75 69
Krzysztof Majcher 175 woj. wielkopolskie 00:16:76 00:17:83 00:16:76 70
Paweł Jędrasik 191 woj. łódzkie 00:17:29 00:16:83 00:16:83 71
Daniel Więckowski 170 woj. wielkopolskie 00:16:85 00:17:34 00:16:85 72
Marcin Łojek 44 woj. podkarpackie 00:17:17 00:16:86 00:16:86 73
Bartłomiej Kandybowicz 65 woj. pomorskie 00:17:15 00:16:92 00:16:92 74
Marcin Gurgul 24 woj. małopolskie 00:16:93 00:17:47 00:16:93 75
Tomasz Jaroć 100 woj. podlaskie 00:16:93 00:17:12 00:16:93 76
Wojciech Kunys 30 woj. świętokrzyskie 00:16:99 00:17:94 00:16:99 77
Wojciech Haduch 45 woj. podkarpackie 00:18:13 00:17:00 00:17:00 78
Paweł Filipczak 199 woj. łódzkie 00:19:42 00:17:01 00:17:01 79
Robert Szecel 82 woj. dolnośląskie 00:17:04 00:18:06 00:17:04 80
Tomasz Pilch 185 woj. śląskie 00:17:29 00:17:06 00:17:06 81
Tomasz Musiał 173 woj. wielkopolskie 00:17:07 10:00:00 00:17:07 82
Marcin Stefański 55 woj. opolskie 00:18:75 00:17:08 00:17:08 83
Piotr Kleczaj 80 woj. dolnośląskie 00:17:95 00:17:13 00:17:13 84
Damian Sawicki 85 woj. dolnośląskie 00:18:76 00:17:13 00:17:13 85
Dariusz Struski 37 woj. świętokrzyskie 00:19:09 00:17:20 00:17:20 86
Tomasz Kulczewski 107 woj. podlaskie 00:20:41 00:17:39 00:17:39 87
Paweł Ruszel 48 woj. podkarpackie 00:19:83 00:17:45 00:17:45 88
Marcin Adamczyk 200 woj. lubelskie 00:17:54 00:17:86 00:17:54 89
Mariusz Lange 102 woj. podlaskie 00:19:83 00:17:57 00:17:57 90
Łukasz Sroka 193 woj. łódzkie 00:17:78 00:20:15 00:17:78 91
Konrad Abram 83 woj. dolnośląskie 00:17:85 00:18:52 00:17:85 92
Grzegorz Piechocki 67 woj. pomorskie 00:17:96 00:19:67 00:17:96 93
Rafał Żulewski 209 woj. lubelskie 00:19:33 00:18:02 00:18:02 94
Mariusz Bochen 121 CS PSP Częstochowa 00:20:56 00:18:13 00:18:13 95
Łukasz Góralski 133 woj. zachodniopomorskie 00:18:15 10:00:00 00:18:15 96
Dawid Heda 57 woj. opolskie 00:18:17 00:19:03 00:18:17 97
Filip Sosnowski 169 woj. warmińsko-mazurskie 00:21:88 00:18:19 00:18:19 98
Mariusz Dembowy 137 woj. zachodniopomorskie 00:22:02 00:18:27 00:18:27 99
Jeremiusz Kaniuk 118 woj. lubuskie 10:00:00 00:18:34 00:18:34 100
Adrian Czyż 128 CS PSP Częstochowa 00:18:34 00:18:58 00:18:34 101
Marek Murzyn 20 woj. małopolskie 00:18:57 00:18:65 00:18:57 102
Tomasz Lis 39 woj. świętokrzyskie 00:19:86 00:18:58 00:18:58 103
Piotr Słapiński 165 woj. warmińsko-mazurskie 00:23:82 00:18:59 00:18:59 104
Tomasz Pasternak 135 woj. zachodniopomorskie 00:18:75 00:18:73 00:18:73 105
Adam Kłysz 112 woj. lubuskie 00:18:75 10:00:00 00:18:75 106
Mariusz Kozłowski 167 woj. warmińsko-mazurskie 00:19:23 00:18:76 00:18:76 107
Przemysław Kozłowski 97 woj. kujawsko-pomorskie 00:19:46 00:18:81 00:18:81 108
Adrian Gaura 129 CS PSP Częstochowa 00:18:90 00:20:08 00:18:90 109
Andrzej Cyrson 68 woj. pomorskie 00:18:91 00:19:43 00:18:91 110
Marcin Stebnicki 58 woj. opolskie 00:19:33 00:19:08 00:19:08 111
Szymon Piskorz 134 woj. zachodniopomorskie 00:23:93 00:19:31 00:19:31 112
Karol Kobus 108 woj. podlaskie 00:19:33 10:00:00 00:19:33 113
Adrian Lesch 50 woj. opolskie 00:22:48 00:19:33 00:19:33 114
Piotr Pietrzak 115 woj. lubuskie 00:19:38 00:22:53 00:19:38 115
Michał Wianecki 114 woj. lubuskie 00:21:43 00:19:38 00:19:38 116
Marek Kos 184 woj. śląskie 00:20:02 10:00:00 00:20:02 117
Przemysław Lange 106 woj. podlaskie 00:20:10 10:00:00 00:20:10 118
Mateusz Pituch 84 woj. dolnośląskie 00:22:53 00:20:15 00:20:15 119
Marcin Kisiel 132 woj. zachodniopomorskie 00:22:93 00:20:23 00:20:23 120
Zdzisław Sosiński 116 woj. lubuskie 00:20:72 00:20:30 00:20:30 121
Michał Kozieł 183 woj. śląskie 00:22:82 00:20:94 00:20:94 122
Miłosz Bartłomiej 130 woj. zachodniopomorskie 00:21:11 00:22:34 00:21:11 123
Adrian Michałek 204 woj. lubelskie 00:21:71 00:21:18 00:21:18 124
Rafał Flis 47 woj. podkarpackie 10:00:00 00:21:24 00:21:24 125
Bartosz Hadryś 136 woj. zachodniopomorskie 00:21:34 00:22:84 00:21:34 126
Jacek Władysiak 119 woj. lubuskie 00:26:13 00:21:51 00:21:51 127
Jarosław Jarosz 140 SA PSP Kraków 00:23:96 00:22:04 00:22:04 128
Jakub Stafiej 71 SA PSP Poznań 00:25:31 00:22:18 00:22:18 129
Michał Pszenniak 208 woj. lubelskie 00:22:87 00:22:31 00:22:31 130
Łukasz Jacak 202 woj. lubelskie 00:22:41 00:22:76 00:22:41 131
Łukasz Bekisz 111 woj. lubuskie 00:22:76 10:00:00 00:22:76 132
Karol Lignowski Karol 141 SA PSP Kraków 00:25:67 00:22:79 00:22:79 133
Kamil Filipczak 172 woj. wielkopolskie 00:22:82 10:00:00 00:22:82 134
Dawid Sztyrak 77 SA PSP Poznań 00:23:11 00:27:09 00:23:11 135
Patryk Żebrowski 74 SA PSP Poznań 00:23:78 00:24:21 00:23:78 136
Ireneusz Czwórnóg 201 woj. lubelskie 00:27:48 00:23:82 00:23:82 137
Krzysztof Dębowski 143 SA PSP Kraków 00:27:23 00:23:90 00:23:90 138
Damian Baranowski 113 woj. lubuskie 00:23:92 10:00:00 00:23:92 139
Przemysław Drążek 78 SA PSP Poznań 00:24:12 00:24:75 00:24:12 140
Damian Prugar 146 SA PSP Kraków 00:24:70 00:24:24 00:24:24 141
Mateusz Kołata 72 SA PSP Poznań 00:24:99 00:24:86 00:24:86 142
Kamil Cebula 144 SA PSP Kraków 00:25:99 00:25:08 00:25:08 143
Arkadiusz Banacki 80 woj. dolnośląskie 00:28:86 00:25:57 00:25:57 144
Kamil Podraza 142 SA PSP Kraków 00:30:35 00:27:01 00:27:01 145
Marek Nosal 75 SA PSP Poznań 00:33:79 00:27:77 00:27:77 146
Rafał Raszewski 73 SA PSP Poznań 00:29:85 00:27:80 00:27:80 147
Marcin Naruszewicz 79 SA PSP Poznań 00:32:76 00:29:87 00:29:87 148
Michał Błędowski 145 SA PSP Kraków 00:36:14 00:31:60 00:31:60 149
Łukasz Samiło 88 woj. dolnośląskie 10:00:00 00:59:02 00:59:02 150
Szymon Marek 180 woj. śląskie 10:00:00 10:00:00 10:00:00 151
Krystian Sućko 138 woj. zachodniopomorskie 10:00:00 10:00:00 10:00:00 152